آیا کالاهایی که در سایت فرهنگ تحریر بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت فرهنگ تحریر غیر از کالاهایی که خود فرهنگ تحریر فروشنده آن است ، فروشندگان دیگری هم فعالیت دارند (پلت فرم مارکت پلیس) ، برای حفظ تنوع کالائی و پاسخ به نیاز همه اقشار جامعه، تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد، لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، فرهنگ تحریر اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌ کند.

شرکت‌ هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌ کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌ خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ ها، گارانتی معتبر محسوب می‌ شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌ های بی‌ نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌ توانند گارانتی‌ های معتبر را از نا معتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌ سایت فرهنگ تحریر توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌ اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌ اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌ افزاری و سخت‌ افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌ کننده مربوط است و فرهنگ تحریر هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در فرهنگ تحریر عرضه می‌ شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت فرهنگ تحریر به فروش نمی‌ رسد.

از این رو است که فرهنگ تحریر اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌ سایت را تضمین می‌ کند.